Zjazd księży wyświęconych w 1986 r.

Zjazd księży, którzy otrzymali święcenia kapłańskie w 1986 r. Od góry z lewej - ks. poeta

Zdjęcie przedstawia zjazd księży z okazji 14 rocznicy święceń, który odbył się w Leśniewiek/Wejherowa dnia 17 maja 2000 r.

W pierwszym rzędzie od lewej strony stoją:

ks. Zbigniew Zdybel, ks. Mirosław Łuczkowski, ks. Kazimierz Południak, ks. Jan Pałubicki, ks. Tadeusz Knut - proboszcz z Konarzyn, ks. Grzegorz Miloch, ks. Tomasz Król.

W drugim rzędzie :

ks. Jarosław Kaźmierczak, ks. Henryk Łoziński, ks. Ryszard Domin, ks. Jerzy Dąbrowski, ks. Czesław Las, ks. Janusz Grzybek, ks. Andrzej Żur, ks. Henryk Zieliński - gospodarz spotkania.

W trzecim rzędzie:

ks. Wiesław Szlachetka - autor wierszy, ks. Jerzy Kunca, ks. Jacek Dawidowski, ks. Mirosław Romanowski, ks. Marek Skok, ks. Andrzej Ziegert, ks. Marek Parusiński.

Zjazd w Konarzynach 17 maja 1999 r. w 13 rocznicę święceń

Zjazd w Konarzynach. Piąty od lewej prymus kursu ks. Proboszcz Gabriel Aronowski