Schola "Siódme niebo" z Gdańska

Ks. Tadeusz Knut

Siódme niebo

27 października 2001 roku  w kościele parafialnym pw. Św. Antoniego w Konarzynach, gościliśmy scholę dziecięcą z Gdańska Osowej, z parafii mojego kolegi ze studiów  seminaryjnych, Ks. Proboszcza dr Wiesława Szlachetki. Kierownikiem scholi jest Pan Grzegorz Grochowski.

Dzieci zaśpiewała na Mszy świętej o godz.9.00, a następnie bawiliśmy się wspólnie w szkole w Konarzynach.    Było tradycyjne ognisko, kiełbaski oraz różne inne atrakcje.

Życzymy scholi wielu sukcesów na polu artystycznym oraz ewangelizacyjnym.

Płyta zespołu"Siódme niebo"

Kontakt z Kierownikiem scholi, celem zaproszenia na koncert, występ, zamówienia płyty:

Dr Grzegorz Grochowski, 80-299 Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 76 tel.(0-58) 552-52-85

e-mail:7niebo@wp.pl

Schola z Gdańska Osowej "Siódme niebo".Gitara:Pan Grzegorz GrochowskiCały zespół w prezbiterium w Konarzynach Przy ognisku w szkole w KonarzynachPan Doktor Krzysztof smaży kiełbaski

Ks.Proboszcz Wiesław gra w unihokaPłonie ognisko przy szkole

Pani Beata Data - kierownik szkoły czuwa nad całościąPan Grzegorz Grochowski,Ks.Prob.Tadeusz Knut oraz  Ks.Prob.Wies ław Szlachetka , obok Pan sołtys Henryk Łangowski,Pan  Janusz Wielewski i Pan Piotr Data

Opiekę duchową nad zespołem sprawuje Ks. Proboszcz Wiesław Szlachetka, biblista, poeta, którego wiersze dnia 22 listopada 2001 w kościele Św. Polikarpa w Gdańsku Osowej czytał w jego wieczór autorski-Aktor  Pan Mirosław Baka. Pan Grzegorz Grochowski, kompozytor muzyki do tekstów Ks. Wiesława ze swoim kwartetem śpiewał jego poezję .Życzymy Księdzu Poecie wielu sukcesów, natchnień poetyckich.            Czytelnikom zaś ,"aby trzymali się mocno nogami ziemi , a sercem nieba" jak pisze Poeta.

Wiersze Ks. Wiesława Szlachetki znajdują się na stronie: poezja

Życzymy miłej lektury.