PARAFIADA

Warszawa, dnia 9 marca 2004 roku

L.Dz.  St/Ad/089/04

Szanowni Państwo !

Uprzejmie informuję, że od dnia 1 marca 2004 r. strona internetowa Stowarzyszenia Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza www.parafiada.opoka.org.pl jest zaprezentowana w nowej formie. Zawiera więcej aktualnych informacji dotyczących działań podejmowanych przez Stowarzyszenie oraz galerię zdjęć ilustrujących te działania.

Stworzyliśmy stronę aktywną, która będzie oknem dla innych interesujących stron internetowych tworzących krąg, który dzisiaj nazywamy „Dobre Strony”. Chcemy być posłańcem dobrych wiadomości budujących cywilizację kultury i życia. Jesteśmy obecni wśród dzieci i młodzieży i z nimi odkrywamy dobro, piękno i prawdę. Chcielibyśmy by odnowiona strona internetowa Parafiady zawierała link do Waszej strony.                     I chcielibyśmy, aby Wasza strona zawierała link do naszej  strony www.parafiada.opoka.org.pl

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na umieszczenie linku do Waszej strony internetowej na stronie Stowarzyszenia Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza – www.parafiada.opoka.org.pl. Jednocześnie proszę o umieszczenie linku do strony Stowarzyszenia Parafiada na Waszej stronie internetowej.

Józef Joniec SchP

Prezes Stowarzyszenia Parafiada