GRUPA AA "ANTONI"

M I T Y N G  ZAMKNIĘTY

W KAŻDY PIĄTEK

O GODZ.18.00

w salce przy kościele w Konarzynach

MITYNG OTWARTY

DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH

W OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA

Celem wszystkich mityngów AA, jak stwierdza Preambuła, jest "dzielenie się nawzajem swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu". W tym celu grupy AA mają zarówno mityngi otwarte jak i mityngi zamknięte.

Zamknięte mityngi są tylko dla członków AA lub dla tych, którzy mają problem z alkoholem i mają "pragnienie zaprzestania picia".
Otwarte mityngi są dostępne dla każdego zainteresowanego programem zdrowienia z alkoholizmu Anonimowych Alkoholików.

Grupa AA „ ANTONI” powstała przy Parafii Św.Antoniego w Konarzynach

dnia 13 kwietnia 2004 r z pomocą Grup AA ze Starogardu Gdańskiego

MITYNG Otwarty, który odbył się w piątek  28 maja 2004 r. w salce przy kościele

Program spotkania:

17.00 Msza święta koncelebrowana przez Ks.Proboszcza Tadeusz Knuta oraz Ks.Zenona Góreckiego.

Następnie

Inscenizacja ewangelizacyjna w wykonaniu dzieci z Konarzyn, pt." Zwycięstwo, czyli sekret gromadzenia małych osiągnięć w jeden wielki sukces" w opracowaniu S.Letycji Wonarskiej, Renaty Chodackiej, Kazimiery Zaczyńskiej.  Utwór sceniczny zaczerpnięty z "Trzeźwymi bądźcie" nr 3/2003.

Zobacz: http://www.oat.com.pl/t033.htm

18.00 Przywitanie gości

18.05 Wykład Pana Ordynatora Szpitala Psychiatrycznego w Starogardzie Gdańskim   Doktora Jarosława Kornowskiego na temat uzależnień

Wystąpienie Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości: Ks. Mgr Zenona Góreckiego-proboszcza ze Zblewa.

Po wykładzie mityng otwarty, kawa, herbata w salce przy kościele.

Mityng otwarty w Konarzynach.Od lewej Maria,Ks.T Knut,Ks.Z.Górecki-Diecezjalny Duszpasterz Trzeźwości,Dr Jarosław Kornowski-prelegent,Marek